Connect with us

Sporti

Këngëtarja e njohur i jep fund beqarisë (Foto)

Më parë është shkruar se këngëtarja e njohur Adele u fejua para një muaji me të dashurin e saj prej pesë vitesh dhe se planet për martesë janë më afër se kurrë.

Published

on

Adele dhe Simon Konecki kanë planifikuar që dasma e tyre të jetë një ceremoni e vogël pranë të afërmve. Për ta është e rëndësishme të fokusohen tek dita e veçantë në të cilën do të japin betimet dhe jo tek vetë ceremonia.

“Ajo është e lumtur për këtë ditë dhe dëshiron të jetë diçka e vogël. Aktualisht Adele është në turne dhe do të ishte shumë e lumtur dhe me një organizim me miqtë më të afërt.”- shkruan DailyMail.

Adele dhe Simon, u prezantuan për herë të parë përmes Ed Sheeran në vitin 2011. Tani ata jetojnë në një rezidencë në Beverly Hills. Çifti kanë një djalë 4 vjeç nga kjo lidhje./Blitz.al

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending