Connect with us

Lajme

Këngëtari Ergi Dini humbi jetën mbrëmë në aksidentin në Tiranë

Njëri nga dy të rinjtë që humbën jetën në mbrëmjen e shkuar tek Blloku në Tiranë, është fituesi i spektaklit të talenteve X Factory, që prezantohet nga Alketa Vejsiu.

Published

on

Ergi Dini, 22 vjeç, bashkë me shokun e tij, dolën jashtë rrugës kur drejtuesi i motoçikletës humbi kontrollin, për të vdekur vetë 15 minuta më vonë.  Ndërkohë Ergi kishte filluar karrierën e tij muzikore, dhe një prej këngëve të tij është në publikimin më poshtë. Zëri i tij po cilësohej si mjaftë i veçant dhe pritej që karrierën muzikore ta kishte përpara suksesshëm .

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending