Connect with us

Lajme

Këmbësori shkelet nga kamioni në Sllatinë (Foto)

Published

on

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën kryesore të Sllatinës, ku përmes këtyre fotografive mund të shihni edhe personin e shtrirë në tokë

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka konfirmuar për Gazetën Express se aksidenti ka ndodhur mes kamioni dhe një këmbësori.

Gjendja e viktimës ende nuk është bërë e ditur, mirëpo Hoxha ka thënë për Express se ai është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ekipet e hetuesisë tashmë janë në vendin e ngjarjes.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending