Connect with us

Lajme

KEK me punësime familjare

Published

on

Drejtorit operativ të Korporatës Energjetike të Kosovës, Njazi Thaçi, i janë punësuar dy familjarë në këtë ndërmarrje.

Djali i hallës (B.R.) dhe gruaja e vëllait të tij (SH.Q.) janë pranuar në konkursin e fundit, ku për një vend pune kanë konkurruar ndërmjet 26 e 800 veta, shkruan sot Koha Ditore.

Njazi Thaçi është kushëri i presidentit Hashim Thaçi. Kur gazeta e ka kontaktuar për të sqaruar këto punësime, ai ka thënë se nuk ka çfarë të flasë.

“Referojuni për çdo gjë Zyrës për marrëdhënie me publikun”, ka thënë ai.

Gazeta Koha Ditore ia ka dërguar atij të dy emrat për të marrë konfirmimin nëse i njeh, por ai ka preferuar të mos flasë për këtë çështje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending