Connect with us

Sporti

Keita paraqitet me fanellë të Liverpoolit. Shikoni se cfarë ka bërë ai (Foto)

Published

on

 

Naby Keita ka bërë ‘LIKE’ një postim në Instagram ku ai paraqitet me fanellën e Liverpoolit.

Lojtari i RB Leipzig ka qenë objektiv i klubit anglez një kohë të gjatë, transmeton “Transferimet.com”

Drejtori sportiv i Leipzigut, Ralf Rangnick, më parë i dha një goditje të madhe Liverpoolit duke thënë se 22-vjeçari nuk është në shitje.

Bosi i Liverpoolit, Jurgen Klopp u përgjigj duke u thënë tifozëve të mbeten sa u përket transferimeve dhe ti besojnë atij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending