Connect with us

Lajme

KE thotë se dialogu Kosovë-Serbi nuk do të bazohet në ultimatume

Komisioni Europian ka kumtuar se dialogu i Beogradit dhe i Prishtinës kurrë nuk ka qenë dhe nuk do të bazohet në ultimatume.

Published

on

Kështu citon tanjug t’i jetë thënë nga Zyra e KE-së jetë lidhur me ato zyrtarë të Beogradit i kanë quajtur ultimatume kërkesat Kosovës që në dialog të fute edhe caktimi i kufirit me Serbinë, transmeton Koha.net.

Në Komisionin Europian është thënë se në fokus të dialogut është zbatimi i asaj që është arritur me marrëveshje.

“Aktualisht nuk po bisedohet se çfarë do të ndodhë pastaj”, është nga Zyra e Komisionit Europian.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending