Kë e bekon me këtë urim Tuna (Foto)

Shukupianja seksi Altuna Sejdiu e cila nuk gjen rehati në dashuri e këto përjetime i thur në vargje dhe melodi, shkruan Kosovarja.

Periskopi.com Showbiz

Tuna ditën e shtunë publikoi këngën ‘Bermuda’ ku kjo këngë trajton një temë dashurie, asaj të shkuarës dhe të tashmes.

Këngëtarja erdhi shumë fuqishëm me këtë këngë në krahasim me disa nga krijimet e mëparshme ku nuk u pëlqyen aq shumë. Këngët që i siguruan sukses Tunës ishin këto: ‘ I Asaj’, ‘Fenix’, ‘MMV’ e kënga ‘Bermuda’ është  e kompletuar dhe punuar në detaje e kjo sigurisht që i ka sjell këngëtares tashmë kohë sa për t’u çlodhur.

Ajo ka gjete një moment për një urim me një fotografi me pamje relaksuese, dhe ky është mbishkrimi: ‘Qoftë e bekuar kjo e hënë për të gjithë’./Kosovarja/

tt

Shpërndaje në: