Connect with us

Lajme

Kaq shtetas të Serbisë kanë shkuar të luftojnë për ISIS-in

Published

on

 

Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë Nebojsha Stefanoviq ka deklaruar se 49 persona nga Serbia janë regjistruar se kanë shkuar të luftojnë për grupin terrorist ISIS.

“Disa janë vrarë, disa ende janë atje”, ka thënë Stefanoviq për televizionin Pink.

Ai duke folur për situatën e sigurisë në vend ka vlerësuar se ajo është e mirë dhe se Policia serbe po bën çdo gjë që ashtu edhe të mbetet.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending