Kaq provokative nuk e keni parë Dua Lipën

Periskopi.com Showbiz

Dua Lipa ka treguar sonte më shumë se duhet në fotot e saj

Këngëtarja kosovare me famë botërore ka vendosur që të tregojë më shumë se duhet me fotot e saj të fundit.

Në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram, Dua është e veshur shumë shkurt, derisa ekspozon këmbët dhe gjoksin e saj.

“Sot për BBC Radio 4”, ka shkruar Dua duke shpalosur kështu se ajo ishte rrugës për një intervistë në televizionin e njohur publik britanik.

Shpërndaje në: