Connect with us

Sporti

Kapiteni i Newcastle në drejtim të Chelseat?

Chelsea është intersuar në shërbimet e mbrojtësit të Newcastle United, Jamaal Lascelles.

Published

on

Me ardhjen e Rafa Benitez në krye të klubit qendërmbrojtësi është rikthyer në formacionin bazë që nga fundi i sezonit të kaluar, dhe në këtë sezon i’u është besuar shiriti i kapitenit.

Lascelles është i pa zëvendësueshëm në formacionin e Newcastle, dhe me paraqitjet e tij ka rënë në radarin e skuadrës së Chelseat.

Ai është futur në listën e ngusht të mbrojtësëve të hartuar nga Antonio Conte. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending