Connect with us

Lajme

Kapen një boshnjak dhe një ruse duke hyrë ilegalisht në Kosovë

Published

on

Policia e Kosovës ka arrestuar një boshnjak shtetas të Malit të Zi dhe një femër me shtetësi të Rusisë, pasi tentuan të hynin ilegalisht në Kosovë nga Mali i Zi.

Të dyshuarit pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar një mashkull K/Shqiptar, një boshnjak shtetas i Malit të Zi dhe një femër me shtetësi të Rusisë, për shkak se të njëjtit janë kapur duke hyrë ilegalisht nga Mali i Zi në Kosovë. Të dyshuarit pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë dërguar në mbajtje” , thuhet në raport.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending