Connect with us

Lajme

Kapen 102 shtetas të huaj në tentativë për të kaluar nga Turqia në Greqi

Published

on

Pjesëtarët e forcave turke të sigurisë në Ayvacik, në veri-perëndim të vendit, kanë kapur 102 të huaj gjatë tentimeve që ilegalisht të kalojnë në ishullin grek Lesbos, raporton Anadolu Agency (AA).

Të ndaluarit, në mesin e të cilëve ka gra dhe fëmijë, janë me origjinë nga Siria, Afganistani, Iraku dhe Irani.

Këta persona i janë dorëzuar Zyrës lokale për rikthimin e të huajve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending