Connect with us

Sporti

A i kanë tensionuar raportet Ronaldo dhe Zidane? Përgjigjet portugezi

Tre herë futbollisti më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo ka folur për raportet e tij me trajnerin Zinedine Zidane.

Published

on

Superylli i Real Madridit thotë se ka raporte të shkëlqyera me të parin e pankinës së Los Blancos.

“Kam marrëdhënie të shkëlqyera me Zidanin dhe kam qenë një fans i madh kur ishte lojtar. Tani jam fans më i madh si trajner, pasi po bën punë të mrekullueshme”, tha Ronaldo.

Muaj më parë u raportua se dyshja ka prishur raportet për shkak se Ronaldo ishte nervozuar pas një zëvendësimi që i kishte bërë Zidane. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending