Connect with us

Lajme

Kamishi qorton Rrahmanin: A po të qeshet o ministër?

Deputeti i PDK’së Bekim Haxhiu që njihet për kritikat në sektorin e shëndetësisë, ia ka bërë një pyetje ministrit Imet Rrahmani.

Published

on

 

Ai thotë se Rrahmanit po i qeshet me vuajtjet dhe fatkeqësitë e fëmijëve.

Haxhiu i njohur edhe si ‘Kamishi’ shkruan në Facebook:

Apo të qeshet, o minister!
Në provonimin e librit kushtuar fëmijëve me sëmundje malinje që trajtohen në QKUK, ministri Imet Rrahmani shihet i buzëqeshur në foto gjatë promovimit.
Ministrit po i qeshet me vuajtjet dhe fatkeqësinë që përjetojnë këta fëmijë çdo ditë. Ministrit po i qeshet kur dhjetra femijë presin shërim nga sëmundje të rënda malinje dhe Ministria që ai udhëheq nuk bënë asgjë për ta. Atij po i qeshet kur në sheshet e Kosovës dhjetëra qytetarë kërkojnë ndihma për shërimin e fëmijëve të tyre.
Ministër vetëdijësohu për realitetin që të rrethon.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending