Connect with us

Lajme

Kalimet ilegale në Detin Egje

Published

on

Në ujërat  e qarkut Karaburun të qytetit Izmir në Turqi janë ndaluar një grup prej 50 personash të cilët kanë tentuar në mënyrë ilegale të kalojnë ishullin grek Chios, raporton Anadolu Agency (AA).

Sipas informacioneve të marra, avionët e Rojes bregdetare të cilët kryejnë patrulla për të parandaluar kalimet e paligjshme në ujërat e qarkut Karaburun në Izmir të Turqisë kanë identifikuar një grup i cili me gomone ka tentuar të kalojë në ishullin Chios të Greqisë.

Pasi për këtë është njoftuar Roja bregdetare, ekipet e mbrojtjes bregdetare arritën në vendngjarje dhe i morën 50 shtetasit e huaj të cilët ishin bllokuar në det. Shtetasit e huaj janë sjellë në breg.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending