Kadriaj-Mimoza Kusarit: Boll e ke kullotë

Periskopi.com Lajme

Përplasjet në skenën politike kosovare veç kanë nisur nga ish-deputetet e Kuvendit.

Time Kadriaj e AAK-së, ka sulmuar ashpër Mimoza Kusarin, partia e së cilës përflitet për një koalicion të mundshëm me VV-në.

Kadriaj, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Kusari kësaj rradhe nuk mundi ta mashtrojë askënd.

Ky është postimi i plotë i saj:

Skena politike është “varfëru” që ish nën-presidentja e AKR e tash kryetarja e klubit Alternariva Mimosa Kusari ka mbet pa koalicion. Kush se deshti apo ma mirë me thanë kërkon smujti me mashtru. Gjakova më së miri e pa dhe Gjakova më së miri e demaskoj retorikën e saj mashtruese. Boll e ke kullotë Mimoze!.

Shpërndaje në: