Connect with us

Lajme

Kadri Veseli provokon Naim Bazajn: I dëshiroj Hillaryt rezultatin e PDK-së në Drenas

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka thënë se i dëshiron fitoren Hillary Clintonit në zgjedhjet e sotme presidenciale, duke thënë se shpreson se Clinton të fitojë sikurse që do të fitojë PDK-ja në Drenas, derisa Naim Bazaj, kandidat i pavarur ka thënë se do ta mund PDK-në, meqë kjo e fundit nuk e kandidoi atë për kryetar të këtij qyteti.

Published

on

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka thënë se i dëshiron fitoren Hillary Clintonit në zgjedhjet e sotme presidenciale.

“Unë besoj shumë se sot do të gëzohen të gjithë qytetarët e SHBA-së dhe të Kosovës. Unë jam për presidentin të cilin e përkrahin qytetarët e SHBA-së, dhe atë që e dëshirojnë qytetarët e Kosovës”, ka thënë Veseli.

Kur është pyetur nëse a po mendon për Hillary Clintonin, ai ka thënë, “Besoj se po merret vesh. Unë i dëshiroj rezultatin e PDK-së, në Drenas, zonjës Clinton”, ka përfunduar Veseli./Zeri/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending