Connect with us

Sporti

Juventusi rihap negociatat për Matuidin, shifrat dhe detajet

Published

on

Juventusi nuk ka hequr dorë nga Blaise Matuidi.

Sipas La Repubblica, Zonja e Vjetër ka hapur negociatat për yllin e Paris Saint Germainit.

Vitin e kaluar lojtari kushtonte 30-40 milionë euro, por aktualisht shërbimet e francezit mund të fitohen duke paguar rreth 20 milionë euro.

Gjithsesi nuk do të jetë e lehtë, pasi për lojtarin ka shfaqur interesim edhe Milani.

Dhe duke e ditur që ai përfaqësohet nga Mino Raiola, lista mund të zgjerohet nga momenti në moment.

Nisur nga këto Juve tashmë ka shpejtuar hapat në drejtim të tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending