Connect with us

Sporti

Juventusi në finale, ja kush u ka bërë ‘like’ në Facebook (Foto)

Juventusi ka arritur të sigurojë finalen e Kupës së Italisë pasi eliminoi Napolin.

Published

on

Miralem Pjanic ka postuar në Instagram një foto duke festuar me bashkëlojtarët e tij.

Por, ajo që ka habitur të gjithë është se dy futbollistët e Romës, Radja Nainggolan dhe Toni Rudiger kanë pëlqyer foton.

1

 

Kalimi i tij nga Roma në Juventus ka bërë bujë të madhe në Seria A, duke i prishur marrëdhëniet me ish bashkëlojtarët e tij te Roma. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending