Connect with us

Sporti

Juventusi dhe Bayern Munichu arrijnë marrëveshje për transferimin e futbollistit

Published

on

Juventus ka arritur marrëveshje për transferimin e lojtarit të Bayern Munchn, Douglas Costa.

Mediet në Itali shkruajnë se ‘Zonja e Vjetër’ ka arritur marrëveshje për Douglas Costan e Bayern Munich.

Është ‘Sky Italia’ që raporton se braziliani ditën e mërkurë do të mbërrijë në Torino për testet mjekësore.

Besohet se Juventusi do t’i paguajë Bayernit 40 milionë euro për 26 vjeçarin, që në të kaluarën ka veshur edhe fanellën e Shakhtarit në Ukrainë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending