Connect with us

Sporti

Juventus i shpall “luftë” Barcelonës, ja si e kërcënon (Video)

Published

on

Juventus do të përballet me Barcelonën të martën në mbrëmje.

Bardhezinjtë pas fitores kanë vendosur për t’i dërguar një mesazh shumë domethënës në faqen e tyre në Facebook se çfarë i pret në Torino.

Bardhezinjtë i kanë “shpallur luftë” blaugranëve duke publikuar një video ku janë disa yjet e saj Paulo Dybala, Mario Mandzukic, Alex Sandro dhe Leonardo Bonucci të cilët bëjnë shenjën për luftë duke imituar shenjat e indianëve.

https://www.facebook.com/Juventus/videos/1766325586727996/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending