Connect with us

Sporti

Juventus me munges të madhe ndaj Lyonit

Mbrojtësi italian, Giorgio Chiellini do t’i mungojë skuadrës së tij në ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Published

on

Mbrojtësi Chiellini është lënduar gjatë derbit mes Juventus dhe Napolit, ku është detyruar të largohet qysh në pjesën e parë.

Juventus duhet të bëjë llogaritë pa italianin ndaj skuadrës franceze gjatë përballjes së Ligës së Kampionëve.

Mediat italiane ka raportuar për këtë mungesë, edhe pse ende nuk janë bërë testet mjekësore, ai tani është në dyshim edhe për ndeshjen ndaj Izraelit me kombëtaren italiane për kualifikimet e botërorit që do të zhvillohen në nëntor.

Besohet se Chiellini do t’i mungojë Juventusit rreth dy javë. /Periskopi.comGiorgio-Chiellini-009

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending