Connect with us

Sporti

Juventus me kontrata të reja për Bonucci-Dybala

Skuadra e Juventus është duke përgaditur kontratat e reja për dy yjet e ekipit, Leonardo Bonucci dhe Paulo Dybala.

Published

on

‘Zonja e Vjetër’ ka përshpejtuar gjërat rreth situatës së mbrojtësit italian, Bonucci, pas interesimit të shtuar nga Manchester City dhe Chelsea.

Tuttosport raporton se marrëveshja është shumë pranë për t’u arritur dhe qendërmbrojtësi do të nënshkruajë për pesë vite me përfitime prej 4.5 milionë euro për sezon.

Juventus gjithashtu e ka përgaditur një kontratë pesë vjeçare për sulmuesin argjentinas, Dybala. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending