Juventus jep konfirmimin e Cuadrados tek Milani, por me një kusht

Periskopi.com Sporti

Milan dhe Cuadrado mund të jenë shumë pranë ose shumë larg, kjo varet nga vullneti i kuqezinjve për të insistuar për lojtarin.

Sipas Tuttosport, Massimiliano Allegri ka për qëllim të Matteo De Sciglio të përfundojë Torino. Ndërkohë e njëjta situatë është nga kampi tjetër teksa dhe Vincenzo Montella dëshiron që Juan Guillermo Cuadrado ë veshë fanellën e Milanit, përcjell Albeu.com.

Prandaj, shkëmbimi mund të ndodhë në mes të Milanit dhe Juventusit nëse Milan pranon të paguajë dhe 20 milionë euro kompensim ndaj Juventusit.

 

Shpërndaje në: