Connect with us

Sporti

Juventus insiston për Sanchez

Published

on

Juventus nuk e ka ndërmend të heq dorë nga mundësia e transferimit të sulmuesit të Arsenalit, Alexis Sanchez.

Ky i fundit nuk po arrinë marrëveshje me klubin aktual për rinovimin e kontratës, e cila skadon në vitin 2018, dhe kjo ka shtuar zërat për një largim të mundshëm të tij nga Emirates Stadium.

Ditë më parë u raportua se kiliani kërkon plot 200 mijë funte në javë për të nënshkruar kontratën e re me ‘topçinjtë’, gjë e cila nuk dihet nëse do të pranohet nga drejtuesit e klubit londinez.

Por, sipas mediave italiane, bardhezinjtë janë të gatshëm t’ia plotësojnë këtë kërkesë 27-vjeçarit, vetëm e vetëm që ai të kalojë te kampioni aktual i Serie A. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending