Connect with us

Lajme

Ju mund të ndihmoni shërimin e regjisorit Bekim Lumi duke dërguar një mesazh (Foto)

Published

on

Ndihma për shërimin e regjisorit Bekim Lumi po vazhdon sot me anë të një mënyre tjetër.

Me anë të operatorit VALA, duke dërguar SMS do të ndihmohet në trajtimin e kushtueshëm të regjisorit.

Përpos fondeve online, me anë të dërgimit të një SMS në 55103, me tekstin: BEKIM, për shërimin e regjisorit shkojnë automatikisht 1 euro.

Një grup artistësh është mobilizuar që ta ndihmojë Bekimin në këtë sfidë jetësore, dhe kjo përpjekje sot është konkretizuar edhe me bashkëpunimin me operatorin telefonik VALA.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending