Connect with us

Lajme

“Johnson mik i Serbisë, nuk mbështeti bombardimet në vitin ‘99”

Published

on

Ministri i ri britanik i Punëve të Jashtme, Boris Johnson ka ngritur polemika në diplomacinë botërore.

Kryeministri serb, Aleksader Vuçiq ka thënë se para së gjithash, Johnson është mik i Serbisë dhe me të ka kontakt shumë të mirë, transmeton Koha.net.

Vuçiq në konferencë për medie, pas rakimit me kryetarin e Republikës Srpska në BeH, ka thënë se Johnson ka qenë në Serbi gjatë vitit 1999.

“Johnson nuk ka mbështetur bombardimin e Serbisë”, ka thënë Vuçiq, duke përfunduar se ka mundësi që atë dhe kryeministren Theresa May t’i presë për vizitë në Beograd.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending