Connect with us

Lajme

Joe Biden i del përpara Donald Trumpit në Michigan

Published

on

Joe Biden ka kaluar në epërsi me vota në shtetin e Michiganit. 

Kjo mbase është befasia më e madhe në zgjedhje, ku Biden është para Trump me 49.3% kundrejt presidentit aktual Trump me 49.1%.

Ndërsa nga dy palët është deklaruar fitorja, pasi dolën në konferencë duke bërë deklarata që tregonin se janë fitues në shtetet kryeesore.

Por shtetet që garantojnë më së shumti vota elektorale është duke prirë Trump, si në Florida, Pennsylvania, dhe Texas.
Ndërkohë që AP as Arizonan nuk po guxon ta projektojë në anën e Trump. /Periskopi 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending