Connect with us

Lajme

Jo vetëm Rama, këta janë liderët botëror që mbathën atlete (Foto)

Published

on

Kryeministri Edi Rama u kryqëzua për të disatën herë për veshjen e tij jo zyrtare në takime shumë të rëndësishme ndërkombëtare.

Kësaj here ai na habiti jo vetem ne shqiptarët por dhe të huajt të cilët i kushtuan artikuj të ndryshëm në mediat e tyre.

Disa e kanë konsideruar mungesë serioziteti ndërsa disa të tjerë si mënyrën perfekte për të marrë vëmëndjen e duhur.

Gjatë komenteve në Facebook, kryeministri shkruan se veshja është zgjedhje personale duke shtuar që të gjithë kanë shijet e tyre kur vjen puna tek veshja.

“Veshja është zgjedhje personale, dhe nuk jetojmë në komunizëm t’i tregojmë dikujt si duhet të vishet”- shkruan Rama në Facebook.

Por kryeministri Rama padyshim që nuk është i pari kur vjen puna tek veshja me atlete në takime zyrtare. Në galerinë më sipër mund të shikoni disa lidera botërorë të cilët kanë zgjedhur të vishën po aq sportiv sa dhe kryeministri Rama.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending