Connect with us

Sporti

Jesusi shpëton ‘Qytetarët’, lë mbrojtjen e Liverpoolit në gjumë

Published

on

Skuadra e Manchester Cityt ka reaguar ndaj kampionit aktual, duke zhvleftësuar avantazhin e kësaj të fundit, shkruan Periskopi.

Tani kur po vijon minuta e 31’te e takimit, derbi i kësaj jave në Premier Ligën angleze midis Manchester Cityt dhe Liverpoolit është barazuar në 1:1.

Golin për ‘qytetarët’ e shënoi Gabriel Jesus.

Shihni golin. /Periskopi

https://twitter.com/FTTV20/status/1325484552853262342

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending