Connect with us

Sporti

Jesusi infektohet me koronavirus për Krishtlindje

Published

on

Dyshja e Manchester Cityt, Gabriel Jesus dhe Kylie Walker është testuar pozitiv me koronavirus, ka konfirmuar klubi të premten.

Dy pjestarë të stafit të klubit, identiteti i të cilëve nuk është zbuluar, gjithashtu kanë rezultuar pozitiv, transmeton Periskopi.

Mbrojtësi Walker dhe sulmuesi Jesus tash pritet të mungojnë ndeshjet e Cityt kundër Newcastlet, Evertonit dhe Chelseat, teksa mund të rikthehen potencialisht në gjysmëfinalen e Carabao Cup, kundër Manchester Unitedit më 6 janar.

”Të gjithë në klub u urojnë kolegëve tanë shërim të shpejtë gjatë periudhës së Krishtlindjeve, para rikthimit në punë, stërvitje dhe kompeticione,” ka shkruar City përmes një komunikate. /Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending