Connect with us

Sporti

Jep dorëheqje trajneri i Hajvalisë

Sunaj Keçi nuk është më trajner i Hajvalisë. Lajmi është bërë i ditur nga tekniku prishtinas për gazetën.

Published

on

“Jam larguar nga Hajvalia. Klubi mbeti pa organizim, thuajse ishim vetëm ne dhe futbollistët. E kisha vështirë t’i motivojë lojtarët, të cilët ishin pa paga”, deklaroi Keçi për “GazetaOlle.com”.

“Rezultatet nuk ishin pozitive dhe bashkarisht vendosëm ta ndërprejmë bashkëpunimin”, shtoi ai.

Pas 12 ndeshjeve, Hajvalia është në vendin e fundit me 6 pikë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending