Jennifer Lopez shfaqet plot energji rrugëve të New York’ut

Këngëtarja e njohur me famë botërore Jennifer Lopez, është e njohur për aftësitë e saj jo vetëm në muzikë.

Ajo e ka sfiduar veten edhe në aktrim, vallëzim, dizajnere apo producente poashtu edhe në biznes, duke patur sukses në të gjitha këto fusha, shkruan Indeksonline.

Edhe pse në moshën 50-vjeçare, J.Lo nuk ka humbur aspak nga shkëlqimi i dikurshëm.

Bukuria dhe linjat trupore të saj janë në formën më të mirë edhe tani.

Këtë e ka dëshmuar edhe së fundmi me anë të disa fotografive rrugëve të New York-ut, ku shihet me plot stil dhe energji.

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION