Jennifer Lopez nuk është vetëm(Foto

Periskopi.com Uncategorized

Pas ndarjes nga i dashuri Casper Smart, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez , është parë nëm shoqërinë e mikut të saj Ryan Seacrest, duke drekuar në New York.

Ndërkohë, lidhja miqësore në mes Smart dhe Lopez vjen pas bashkëpunimeve ku Seacrest ishte njëri nga producentët e filmit në të cilin luan Lopez “Shades of Bule”, transmeton kp.

Ndërsa, dyshja kanë punuar bashkë edhe në Amerikan Idol.

Gjatë qëndrimit në New York, 41 vjeçari dhe artistja e famshme i kanë dhuruar njëri-tjetrit një përqafim të ngrohtë.

Shpërndaje në: