Jennifer Lopez bombardon rrjetet sociale

Ylli i njohur me fame botërore, Jennifer Lopez njihet për suksesin e saj në muzikë, aktrim, si dizajnere e modës, vallëtare e shumë aftësi, që e bëjnë atë të gjithanshme me suksese në fusha të ndryshme.

Këngëtarja latine gjithashtu është në fokus të mediave rozë, duke qenë se tanimë ka mbushur 50 vite dhe vazhdon të jetë një “super” femër.

Ajo vazhdon të ekspozoj linjat e saj bombastike trupore, që do ti kishin zili edhe vajzat e reja në moshë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur ajo ka publikuar një video në plazh ku ka ekspozuar linjat e saj trupore në bikini, duke e dëshmuar edhe njëherë pse gëzon vëmendje kaq të madhe edhe në këtë moshë.

https://www.instagram.com/p/B9VRdlwpAka/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION