Connect with us

Lajme

Japonia përgatitet për luftë nukleare me Korenë e Veriut

Qytetarët japonezë po këshillohen se si t’i mbijetojnë një sulmi bërthamor nga frika e Kim Jong-Un të Koresë së Veriut dhe Vladimir Putin të Rusisë.

Published

on

Tensonet janë në rritje me Rusinë në lidhje me vendosjen e raketave në ishujt e diskutueshëm të Paqësorit.

Sot, u zbulua se Japonia gjithashtu ndjehet nën presion teksa Kim Jong-Un vazhdon të kryejë një sërë testesh.

Si rezultat, nën urdhërat e kryeministrit japonez Shinzo Abe, pamfletë të ndryshëm janë lëshuar duke këshilluar njerëzit çfarë të bëjnë në rast sulmi.

Kryesisht atyre u është thënë të shkojnë në qendrat tregtare nëntokësore, shkruan MailOnline.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending