Connect with us

Sporti

Januzaj u turpërua dje në lidhje me Kosovën (Foto)

Ylli me prejardhje nga Kosova, Adnan Januzaj nuk e ka uruar fare Kosovën dhe popullin e saj dje, me rastin e përvjetorit të Pavarësisë.

Published

on

Shumë nga sportistët e njohur shqiptarë nëpër botë uruan dje Kosovën, mirëpo jo edhe Januzaj.

Postimi i tij i fundit në rrjetin social Facebook është bërë më datën 10 shkurt. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending