Connect with us

Sporti

Januzaj humb përsëri

Sunderlandi ka humbur në shtëpi nga Crystal Palace me rezultat 2-3.

Published

on

Në këtë takim luajti nga minuta e parë Adnan Januzaj, i cili ishte në mesin e më të mirëve te “Macet e Zeza’.

Anësori shqiptarë u zëvendësua në minutën e 87-të dhe vetëm Jermain Defoe dhe Djilobodji u vlerësuan më i mirë se ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending