Connect with us

Sporti

Januzaj befason të gjithë, prezanohet me flamujtë e Kosovës dhe Shqipërisë (Foto)

Published

on

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Adnan Januzaj është prezantuar sot para tifozëve të Real Sociedadit.

Ai pozoi për njëkohësisht afër flamujve të Kosovës, Shqipërisë dhe Belgjikës.

Sulmuesi që ka mbrojtur ngjyrat e Belgjikës ka ende mundësi të zgjedh të luaj për Kosovën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending