Connect with us

Sporti

James Rodriguez zbarkon në Aeroportin e Mynihut (Video)

Published

on

James Rodriguez ka nënshkruar kontratë me skuadrën gjermane Bayern Munich.

Ai sot arriti në Gjermani dhe klubi i Bayern publikoi videon e tij kur zbarkoi në aeroport.

James nënshkroi në formë huazimi për dy vite dhe pritet që pastaj Bayerni ta blejë komplet kartonin e tij. /Periskopi

https://www.facebook.com/fcbayern.en/videos/1589137744490627/?sw_fnr_id=1807256978&fnr_t=0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending