Connect with us

Sporti

James Rodriguez largohet nga Real Madrid?

James Rodriguez ende e dëshiron largimin nga Real Madrid, kolumbiani është i lënduar për momentin por ai këtë sezon ka pasur më shumë minuta në fushë.

Published

on

Ish lojtari i Portos nën drejtimin e Zinedine Zidane nuk po arrin të ketë minuta siç kishte tek trajneri italian, Ancelotti. James e ka humbur vendin e tij nga talenti spanjoll Asensio dhe duke e ditur se dhe Isco preferohet më shumë nga Zidane.

Ai është duke e menduar largimin nga ‘Bernabeu’ përkunder faktit që këtë sezon ka më shumë minuta, për të kanë shprehur interesim ekipet angleze dhe ato italiane.

25-vjeçari për Reald Madrid ka zhvilluar 86 paraqitje ku ka shënuar 46 gola. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending