Connect with us

Sporti

James: Më kërkoi Interi

Published

on

Ylli i Real Madridit, James Rodriguez ka konfirmuar se për të është interesuar në verë Interi.

Ditëve të fundit kanë qarkulluar shumë spekulime që aludonin në interesimin e zikaltërve për kolumbiani, ndërsa tani një gjë e tillë konfirmohet prej vetë këtij të fundit.

“Këtë verë më dëshironte Interi, mirëpo unë vendosa të qëndroja në Real Madrid”, ka thënë Rodriguez.

25-vjeçari ka humbur prej kohësh vendin në formacionin bazë te Los Blancos, mirëpo mbrëmë startoi, pasi munguan dy yjet Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending