Connect with us

Sporti

James Harden barazon Michael Jordan, arrin shifër magjike (Video)

Houston Rockets ka shënuar fitore kundër Washington Ëizards me rezultat 114-106.

Published

on

James Harden ka arritur një seri statistikash radhazi që më parë e kishte bërë vetëm legjenda e basketbollit Michael Jordan.

Në fitoren ndaj Washington Wizardsit, basketbollisti i Houston Rockets realizoi ‘double-double’ duke shënuar 32 pikë dhe 15 asistime,

Në këtë formë, Harden bëhet lojtari i parë pas Jordanit që e arrin shifrën e më shumë se 30 pikëve dhe 10 asistimeve për katër ndeshje radhazi.

Kujtojmë se këtë legjenda e Chicagos, Jordan e kishte bërë këtë në stinorin 1988/89. /Periskopi.com

https://www.youtube.com/watch?v=8B5et0ssvco&feature=youtu.be

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending