Connect with us

Sporti

Jahti i Ronaldo-s kontrollohet nga agjentët special (Foto)

Published

on

Cristiano Ronaldo është duke i shijuar pushimet në Ibiza.

Sipas disa raportimeve jahti lukzsos i Ronaldos është kontrolluar nga agjentet special të cilit ishin të armatosur.

Cristiano Ronaldo's family members were on boat which was searched

 

Superylli i Real Madrid-it ishte në restaurant me të dashurën e tij Georgina Rodriguez, gjatë kohës kur ishte duke u kryer kontrollimi.

Sipas Hola.com, agjentët dëshironin të kontrollonin dokumentat e personave që ishin në jaht, shkruan “The Sun”, transmeton Periskopi.

Kontrollimi zgjati rreth një orë e gjysmë dhe ishte incizuar nga njëri prej agjentëve.

Cristano Ronaldo looked 'calm' after his yacht was searched in Formentera

 

Një mik i Ronaldo gjatë kontrollimit ishte shfaqur i brengosur por agjentët në fund u larguan nga jahti duke buzëqeshur.

Ronaldo e kishte marrë me shumë qetësi këtë çështje dhe dukej i relaksuar. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending