Connect with us

Lajme

Jahjaga e “falimentoi” presidencën

Published

on

Ish-presidentja Atifete Jahjaga, po del të jetë kampione e shpenzimeve të fillimvitit në institucionet publike. Ajo ka shpenzuar rreth 95 mijë euro gati për çdo muaj, për mallra dhe shërbime.

Për rreth 4 muaj, presidenca ka shpenzuar 82.57 për qind të rrjedhës së parave të planifikuara tek mallrat dhe shërbimet, kurse 62.33 për qind të rrjedhës së parasë së planifikuar te pagat dhe mëditjet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending