Connect with us

Sporti

Ja si mirëmbahet fusha në stadiumet e Kosovës (Foto)

Nëse dëshirojm të shohim një ndeshje të bukur të futbollit atëherë duhet të zhvillohet në një fush të mirë.

Published

on

Në futbollin modern fusha ka rol tejet të rëndësishëm, në veçanti në futbollin europian.

Gjigandët si Arsenal, Bayern Munchen, Barcelona dhe Manchester United i kushtojnë rëndësi të madhe fushës së stadiumit të tyre, për arsye të lojës së tyre që zhvillojnë.

Por, në Kosovë kjo nuk ndodh ende, këtu mund të shihni se si klubet kosovar kujdesen për fushat e tyre. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending