Ja si duket Qendra e re e Mjekësisë Familjare në Prishtinë (Foto)

Periskopi.com Lajme

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Dardan Sejdiu, ka shpërndarë disa fotografi të Qendrës së Mjekësisë Familjare në Tophane e cila u funksionalizua ditë më parë.

“I gjithë stafi shëndetësor në këtë qendër po punon me kapacitet dhe orar të plotë në shërbim të qytetarëve të kësaj lagje”, ka shkruar Sejdiu në Facebook. /Periskopi/

14322781_10153845924692681_5724758670166065617_n 14333121_10153845924817681_5706072774301326633_n14317512_10153845925097681_3105011421626748280_n 14344237_10153845924852681_2232860490238955883_n 14344307_10153845924717681_799311047156876218_n 14358682_10153845925057681_7269373310273509016_n 14390619_10153845925067681_3248254816396281146_n

Shpërndaje në: