Connect with us

Lajme

Ja si abuzoi Ivanka Trump me disa gra punëtore (Foto)

Published

on

Vajza e presidentit të SHBA’së, Ivanka Trump është akuzuar sepse ka përdorë gra të shumta të cilat kanë punuar me një pagë tejet të vogël për të prodhuar rroba dhe stoli për linjën e veshjeve të Ivankës, shkruan Washington Post, transmeton Periskopi.

Sipas një kërkimi nga gazeta Washington Post, del se Ivanka “ka shfrytëzuar” gra të shumta të cilat kanë marrë një pagë përfundi minimales për të prodhuar produktet e saj./Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending