Connect with us

Lajme

Ja sasia e reshjeve të shiut që ra sot në Kosovë

Kosova gjatë orëve të fundit është vënë nën ndikimin e masave të lagështa të ajrit, të cilat sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës janë me origjinë nga jugperëndimi i kontinentit.

Published

on

Si pasojë e ndikimit të këtyre masave të lagështa të ajrit, në disa pjesë të Kosovës ka pas reshje të dendura shiu, të cilat janë shoqëruar edhe me vetëtima dhe bubullima.

Në këtë drejtim, IHMK ka publikuar edhe të dhëna rreth sasisë së reshjeve në mm të regjistruara në rrjetin e IHMK.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending