Connect with us

Lajme

Ja sa ushtarë sirianë u vranë nga sulmet ajrore të SHBA-së në Siri

Të paktën katër ushtarë sirianë kanë mbetur të vrarë në bazën ajrore të sulmuar nga SHBA-ja. Sulmet ajrore filluan në orët e para të mëngjesit të ditës së premte

Published

on

SHBA ka filluar një sulm raketash kundër Sirisë, gjegjësisht kundër bazës ajrore të Al-Shayrat, e cila gjendet afër Holmsit, njofton Reuters.

Pentagoni ka thënë se 59 raketa të tipit Tomahawk janë lëshuar nga luftanija USS Ross dhe Porter në lindje të Detit Mesdhe rreth orës 3:45, sipas kohës së Mesdheut.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending